בני טבקו נגר ומעצב מטבחיםשלום, שמי בני טבקו מנהל הסטודיו One2One

הקמתי את הסטודיו כדי למצות את התשוקה שלי לעבודות עם הידיים שמשלבות חשיבה ועיצוב.

מאז ומתמיד נמשכתי לחומרי בניה ובפרט לעץ ובמסגרת עבודתי כנגר יש לי את הזכות וההזדמנות לעשות אנשים מרוצים ולספק להם תוצרי מטבחים מעולים.

 

הקושי וההזדמנות בענף המטבחים

כל הנושא של עיצוב ובפרטי עיצוב של מטבחים הפך להיות משמעותית מורכב יותר בשנים האחרונות מכיוון שיש עשרות חנויות שמספקות מטבחים כמוצרי מדף מוכנים בעלויות נמוכות מאוד, דוגמה קלאסית לכך היא איקאה השבדית. ללא ספק הדבר מעמיד בפני הנגרים המתפרנסים מעבודות מטבחים אתגר גדול מאוד המתבטא בכך שאנו צריכים לייצר מטבחים יוצאי דופן בעלויות נמוכות. כפי שאתם וודאי יודעים זול ומעולה בדרך כלל לא הולכים ביחד אך אני באופן אישי מנסה לזגזג בקטע טוב בין הטיפות כדי לייצר תוצרים מעולים של מטבחים במחירים טובים, נו טוב אנחנו לא זולים כמו איקאה אבל הרבה יותר מיוחדים ואני יכול להבטיח לכם שכל מטבח שאני עושה שונה מהאחרים כך שמטבח כמו שלכם לא יהיה בשום בית אחר – הכל בהתאם למידותכם.

 

עם כל כך קשה אז למה אני בכל זאת נשאר בתחום ומסרב לוותר על החלום?

הרבה אנשים שואלים אותי, בעיקר אנשים מהמשפחה למה אני לא הולך להיות שכיר בחברה גדולה לייצור מטבחים ולכולם אני עונה שאני מוכן לוותר על הרבה דברים אבל לא על החלום שלי ליצירה ולאפשרות לבטא את עצמי דרך החומר, דרך העץ בעיצוב מטבחים יחודיים בהתאמה אישית. אז לא ויתרתי ואני ממש לא מתכוון לוותר בקרוב (נו טוב לפחות עד הפנסיה).

 

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר לכוס קפה ותכנון מטבח חלומותיכם.

באהבה

בני טבקו, אמן / נגר מטבחים